přihlášení heslo registrace

Další informace naleznete v těchto podmenu:

Finance Bulldog byla založena v roce 2009. Vedení firmy v tomto oboru pracuje více než 20 let. Obrovské množství zkušeností a touha po nezávislosti,  byly hlavní důvody proč se zrodila společnost Finance Bulldog. Dosavadní způsob spolupráce založený na modelu „koho chléb jíž, toho píseň zpívej“ byl naprosto nevyhovující a s odstupem času bylo jasně vidět, kolik tento model má chyb a nevýhod. (Tento zastaralý model přináší výhody pouze pro finanční subjekty, pro klienty a finanční poradce již nikoliv). Prosazujeme model "My jsme nezávislí, buďte i vy!"

Finance Bulldog se stala stabilním partnerem jak pro klienty tak pro spolupracovníky. Díky nezávislosti můžeme klientovi nabídnout produkty, které jsou svými parametry nadprůměrné a využít tak plně spolupráce s různými finančními partnery. Klient pak získává obrovské množství výhod od  nejlevnějšího povinného ručení až po nejvyšší stabilní zhodnocení úspor, které jsou skutečným odrazem ze všech možných variant dostupných v daném časovém období.

Naše dlouholeté zkušenosti s produkty jsou pro nás tím správným návodem, jak s daným finančním produktem nakládat bez ohledu na prezentace třetích stran. Žádné sebelepší školení nenahradí dlouholetou praxi. No a když se k tomu přidá dobrá vůle finančního poradce a dobrá vůle klienta, teprve pak můžeme mluvit o finančním poradenství.

V dnešní době je velmi těžké  získat důvěru. Možnost, že něco nedopadne tak jak bylo naplánováno nebo že budeme něčím zklamáni či podvedeni tu vždy je a bude. Je těžké něčemu nebo někomu hned uvěřit. Proto se snažíme učit naše poradce, aby se klientovi nejdříve „ukázali.“ Pokud mají dvě strany – finanční poradce a klient – spolu spolupracovat a mít k sobě důvěru, tak si musí být alespoň trochu sympatičtí. Teprve pak můžeme mluvit o finančním poradenství.

Spolupracovat musí, ale i jednotliví členové rodiny. Každý má svůj názor a své místo. Teprve potom můžeme mluvit o rodinném finančním poradenství…… A to je hlavní náplň práce nezávislé makléřské společnosti Finance Bulldog a společnosti Bulldog finance, které spolu úzce spolupacují a doplňují se.

 

 

 

 

 

 

 


Refinancujte svou hypotéku a získejte výhodný úrok od 1,9% p.a. (při 5 let fixu).

ZDARMA !

 

AKCE: Zdravotní pojištění cizinců nyní sleva až 46% !

 

Povinné ručení zdražuje. Tak si ho u nás zlevněte.

Ochránit rodinu je těžké. Životní pojištění může pomoci.

Rizikové životní pojištění je navíc levné a lze ho kdykoliv beze ztrát ukončit.

 

Chcete výhodně spořit či investovat? Základem je diverzifikace rizika a vašeho portfolia.